Tolga Adanalı is open to help emerging and young photographers to find their style and to develop their talent. You can wheter call him or contact him through social media. 
Shooting over 50 countries and covering wars, sports, politics and daily life for more than 20 years, Tolga Adanali is also available for given talks about his experiences, personal backstories that engage audiences. Tolga has been teaching photojournalism, photography and post processing at universities, press related companies and institutions.​​​​​​​
Tolga Adanalı, genç fotoğrafçı adaylarına kendi fotoğraf tarzlarını belirleme ve yeteneklerini geliştirmelerinde yardım etmeyi bir görev biliyor. Gençlerle iletişime sonuna kadar açık olan Tolga ile telefon veya sosyal medya aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

EĞİTİM, SÖYLEŞİ VE ATÖLYE ÇALIŞMALARI
20 yıldan fazla bir süredir foto muhabirliği yapan, 50'den fazla ülkede savaşlardan uluslararası spor müsabakalarına, politik zirvelerden günlük yaşama yüzlerce konu hakkında fotoğraflar çeken ve hikayeler üreten Adanalı, tecrübelerini geniş dinleyici kitleleri ile paylaşmayı da sürdürüyor.  Tolga Adanalı, fotoğrafçılık, basın fotoğrafçılığı ve fotoğraf işleme teknikleri (photoshop, lightroom) üzerine üniversiteler, basın kuruluşları, şirketler ve kurumlarda eğitimler veriyor.  Eğitim talebiniz ve detaylı bilgi için lütfen başvurunuz.
Gönder
Teşekkürler !
Back to Top